1403/05/03

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

ابروی کاشته شده، چگونه باید اصلاح شود؟

ابروی کاشته شده، چگونه باید اصلاح شود؟

در این ویدئو به این سوال پاسخ داده می‌شود که آیا پس از کاشت ابرو امکان اصلاح ابروها هست؟

سوال : آیا پس از کاشت ابرو امکان اصلاح ابروها هست؟

پاسخ : کاشت ابرو روشی کاملاً غیرتهاجمی و سرپایی است که در یک الی دو جلسه زیر نظر پزشک انجام می‌شود. به‌دلیل عوارض کم، دوران نقاهت کوتاه و نتایج رضایت‌بخش آن، مخاطبان کاشت ابرو روز به روز در حال افزایش هستند. یکی از مسائلی که ذهن مخاطبان را بعد از کاشت ابرو درگیر می‌کند، چگونگی رشد تار موها و نحوه اصلاح ابرو پس از کاشت است.

برای آگاهی بیشتر از اصلاح ابروی کاشته شده به سراغ خدمات زیبایی لئورا رفتیم. از شما دعوت میکنیم ویدئو زیر را تماشا کنید. برای مراجعه به خدمات زیبایی لئورا یا دریافت نوبت از خدمات زیبایی لئورا کلیک کنید.

ابروی کاشته شده، چگونه باید اصلاح شود؟

اصلاح بعد از کاشت ابرو ممکن است؟

بله حتی اصلاح بعد از کاشت ابرو برای داشتن ابروهایی زیبا، سالم و مرتب ضروری است. سرعت رشد ابروهای کاشته شده بخصوص در اوایل کاشت بسیار بالاست به طوریکه شاید نیاز باشد هفته‌ای دو تا ۳ بار ابروهای خود را کوتاه کنید اما به مرور این رشد کمتر می‌شود. البته هرچقدر هم که رشد ابروها کمتر شود باز هم این سرعت رشد نسبت به ابروهای طبیعی بیشتر است.

روش صحیح اصلاح بعد از کاشت ابرو چگونه است؟

هنگام اصلاح ابرو بعد از کاشت قیچی ابرو بهترین گزینه است. فقط باید به جهت خواب ابروها توجه داشته باشید. قسمت ابتدایی تا اواسط ابرو را به سمت بالا شانه کرده و اضافه‌های ابرو را قیچی کنید. از میانه تا دم ابروها را به سمت پایین شانه کرده و قیچی کنید.

در مقاله‌ای از researchgate درباره ساختار ابرو می‌خوانیم: ابرو به ۳ بخش تقسیم شده است. قسمت ابتدایی: قسمت داخلی آن ۰.۵-۰.۷ سانتی متر به سمت بالا است. بعضی از افراد دوست ندارند این بخش را برجسته کنند . بخش بدنه: این قسمت ۲.۵ سانتی متری مرکزی است که بیشترین تراکم را دارد و گسترده است. در قسمت داخلی، موها به سمت بالا و جانبی قرار دارند. و قسمت انتهایی ابرو که به سمت پایین رشد می‌کند.

اصلاح با قیچی

بهترین روش اصلاح و آراسته کردن ابروهای کاشته شده استفاده از قیچی ابرو است. رشد این ابروها نسبتا زیاد است و شما باید یک قیچی ابروی خوب در خانه داشته باشید تا ابروهای خود را کوتاه کنید. ابروهای کوتاه زیباتر و مرتب‌تر دیده می‌شوند به خصوص در کاشت ابرو که ممکن است ابروها به شدت بلند شوند. توجه داشته باشید نباید ابروهای خود را بیش از حد کوتاه کنید.

اصلاح با موچین

در مقاله‌ای از سایت ipsy می‌خوانیم: ممکن است با موچین بیش از حد ابروهای خود را اصلاح کنید. برای جلوگیری از افراط در این کار، آنها را کم کم بردارید و مرتباً از آینه یک قدم عقب بروید تا ظاهر خود را بهتر ببینید. همچنین سعی کنید هنگام اصلاح یا موچین از آینه بزرگ کننده استفاده نکنید.

البته اصلاح ابرو با موچین برای ابروهای کاشت شده بسیار اشتباه است زیرا این ابروها ممکن است دوباره رشد نکنند.

ابروی کاشته شده، چگونه باید اصلاح شود؟

اصلاح با بند

اصلاح با بند برای ابروهای کاشته شده درست نیست. البته در اطراف ابرو موهای ریزی وجود دارد که می‌توانید با بند اصلاح کنید ولی باید مواظب باشید هنگام اصلاح به ابروهای خود آسیب نرسانید. اگر نمی‌توانید این کار را انجام دهید بهتر است این کار را به یک آرایشگر ماهر بسپارید تا خیالتان راحت باشد.

اصلاح با وکس

اصلاح با وکس نیز دقیقا مانند اصلاح با بند برای موهای ریز اطراف ابرو و اصلاح موهای صورت استفاده می‌شود. اصلاح با وکس نسبت به بند آسانتر است با این حال ممکن است هنگام گذاشتن وکس در اطراف ابروها مقداری از وکس به ابروها چسبیده و تارهای ابروی شما را بکند. به همین دلیل هنگام استفاده از این ماده باید دقت بسیاری داشته باشید. اگر تا به حال خودتان با وکس اصلاح نکردید یا در این کار ماهر نیستید بهتر است به آرایشگاه مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *