1401/03/07

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

ترفندهایی طلایی برای تشویق مردان به بچه دار شدن

ترفندهایی طلایی برای تشویق مردان به بچه دار شدن

بچه دار شدن

روشهای ایجاد آمادگی برای بچه دار شدن در مردان

بچه دار شدن یکی از لذت بخش ترین اتفاقات در زندگی است که هر پدر و مادری آرزوی تجربه آن را دارد اما گاهی پیش می آید که در زندگی مشترک یکی از زوجین تمایلی به بچه دار شدن ندارد و در واقع آمادگی لازم برای پذیرش مسئولیت پدر شدن یا مادر شدن را در خود نمی بیند. اگر شما هم جزو این دسته از زوجین هستید و همسرتان تمایلی به بچه دار شدن ندارد و حاضر به پذیرش مسئولیت پدر شدن نیست این مطلب میتواند کمک زیادی به شما بکند.

اگر شما دوست دارید بچه دار شوید ولی همسرتان علاقه ای نشان نمی دهد یا می گوید برای بچه دار شدن آمادگی ندارد، به کمک ۸ جمله زیر می توانید او را به این کار تشویق و ترغیب کنید.

۸ روش برای تشویق مردان به بچه دار شدن

۱- ما الان در بهترین سن برای بچه دار شدن هستیم
تحقیقات پژوهشگران آمریکایی نشان داده ۳۰ سالگی بهترین سن برای بچه دار شدن است اما واقعا نیازی نیست منتظر بمانید تا به این سن برسید. اگر از ثبات مالی و سلامت جسمی و روانی برخوردارید، بهترین زمان است که خانواده خود را گسترش دهید.
۲- تولد فرزند، ما را سالم تر می کند
بررسی های انجام شده نشان داده بیشتر مردانی که فرزند دارند، در نظر عامه مردم جذاب تر و باوقارتر به نظر می رسند و برای حفظ سلامت فرزندانشان عادت های غذایی بهتر و سالم تری در پیش می گیرند و بیش از سایر مردان ورزش می کنند.

 بچه دار شدن

مردان را با این جملات برای بچه دار شدن تشویق کنید

۳- تولد فرزند، زندگی مان را شیرین تر می کند
اگر زندگی تان دچار یکنواختی شده، ورود یک فرزند به خانواده می تواند حال و هوایتان را تغییر دهد. گاهی با تولد یک فرزند اتفاق های زیادی می افتد. ممکن است مجبور می شوید خانه تان را عوض کنید، دکوراسیون منزل را تغییر دهید یا اتومبیل نو بخرید. تولد فرزند معمولا باعث می شود در زندگی پیشرفت کنید.
۴- تولد فرزند، رابطه مان را بهتر می کند
تحقیقات اخیر پژوهشگران استرالیایی نشان داده برقراری روزانه روابط زناشویی، باعث افزایش کیفیت اسپرم می شود و توان باروری را بیشتر می کند. تحقیقی دیگر نشان داده است که بیشتر زوج ها حداقل بعد از ۱۰۴ رابطه زناشویی بچه دار می شوند.
۵- تولد فرزند، عشقمان را بیشتر می کند
اگر به عشقتان شک ندارید، مطمئن باشید حضور یک فرزند نمی تواند آن را کمرنگ کند، بلکه برعکس باعث استحکام و تقویت آن خواهدشد.
۶- تولد فرزند، اسم و رسممان را حفظ می کند
بیشتر مردان به ادامه دار بودن نسلشان و زنده نگه داشتن نام پدری شان اهمیت می دهند. اگر فرزندی نباشد، این اسم و رسم ادامه نخواهدداشت. می توانید از این علاقه استفاده و همسرتان را برای فرزنددار شدن تشویق کنید.
۷- توان باروری مان با افزایش سن کم می شود
در ۲۵ سالگی قدرت باروری زنان در اوج قرار دارد و شانس بارور شدن در هر چرخه ماهانه ۲۵ درصد است. در ۲۵ سالگی این احتمال به ۱۲ درصد و در ۴۰ سالگی به ۶ درصد می رسد. تحقیقات پژوهشگران برزیلی نشان داده قدرت باروری مردان نیز بعد از ۴۱ سالگی افت می کند و دلیلش این است که کیفیت اسپرم های مردان با افزایش سن کاهش می یابد.
۸- نباید فاصله سنی فرزندانمان زیاد شود
متخصصان می گویند بعد ازتولد یک فرزند باید حداقل یک سال تا اقدام مجدد برای بارداری صبر کرد. در این فاصله زمانی، بدن کمبودهای خود را جبران می کند. از سوی دیگر، بهترین فاصله سنی بین دو کودک ۵-۳ سال عنوان می شود و نباید اجازه داد بیش از ۴ سال بین دو بارداری فاصله بیفتد. بررسی ها نشان داده با افزایش سن، قدرت باروری کم می شود و فاصله زیاد بین دو بارداری احتمال سقط جنین را بیشتر می کند.
البته در کنار تمام این حرف ها باید برای همسرتان توضیح دهید که با آغاز رابطه زناشویی بدون پیشگیری، سریع باردار نمی شوید و گاهی حتی یک سال زمان نیاز است تا بارداری اتفاق بیفتد. بعد از آن نیز ۹ ماه بارداری ادامه خواهدداشت و فرصت کافی دارید تا خود را برای والدشدن آماده و برای آینده برنامه ریزی کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *