دلتا/ تعدادی از گیاهان وجود دارند که می‌توانند ارتعاش و تاثیر مثبت در خانه ایجاد کنند و انرژی مثبتی را در فضای منزل جریان دهند.
بعضی از گیاهان آپارتمانی می‌توانند انرژی منفی خانه را از بین ببرند و حس کاملا خوب و تازه‌ای را در فضای منزل ایجاد کنند. در این مطلب به معرفی گیاهان آپارتمانی دارای انرژی مثبت در منزل می‌پردازیم.
گیاهان آپارتمانی دارای انرژی مثبت در منزل
حضور گیاهان آپارتمانی در منزل حس شادابی و سرزندگی به همراه دارد و خانه را سرشار از انرژی مثبت می‌کند.
گیاه پول
وجود این گیاه در خانه مواد شیمیایی موجود در وسایل منزل را به خود جذب می‌کند. همچنین این گیاه باعث می‌شود سطح استرس و اضطراب در خانه کاهش یافته و انرژی منفی آن دفع شود.
سوسن صلح از گیاهان آپارتمانی دارای انرژی مثبت در منزل
این گیاه آپارتمانی کیفیت هوای داخل خانه را بهبود می‌بخشد. همچنین این گیاه احتمال ابتلا به آسم و سردرد را نیز کاهش داده و برای سلامتی مفید است. علاوه بر این‌ها این گیاه بسیار زیبا است و رایحه بی‌نظیری دارد و جذابیت زیادی به خانه شما می‌دهد. 
گیاه ارکیده
این گیاه ظاهر بسیار زیبایی دارد و انرژی مثبت زیادی را در خانه شما ایجاد می‌کند. گیاه ارکیده به نگهداری و رطوبت کمی نیاز دارد. عطر و بوی دلپذیر این گیاه خانه شما را عطرآگین کرده و روحیه ساکنین خانه را به‌شدت بالا می‌برد.
مریم گلی از گیاهان آپارتمانی دارای انرژی مثبت در منزل
یکی از گیاهان آپارتمانی که انرژی مثبت دارد مریم گلی است. مریم گلی خواص پاکسازی فوق العاده‌ای دارد و احساسات منفی مانند عصبانیت و ترس را از بین می‌برد. این گیاه آپارتمانی جریانی از انرژی مثبت را در خانه شما به‌راه می‌اندازد همچنین خواص درمانی بی‌شماری نیز دارد.
اکالیپتوس از گیاهان آپارتمانی دارای انرژی مثبت در منزل
این گیاه آپارتمانی جزو گیاهان تصفیه کننده هوا محسوب می‌شود. کالیپتوس رایحه‌ای دارد که برای شما خوشایند است و حشرات موذی را از خود دور می‌کند.همچنین این گیاه انرژی‌های منفی خانه را از بین برده و کیفیت خوابتان را بهتر می‌کند.
کاکتوس
کاکتوس‌ها گیاهان بسیار زیبایی هستند که نیازی به مراقبت زیاد نداشته و نگهداری آن‌ها بسیار آسان است. این گیاهان احساسات منفی شما را جذب کرده و باعث می‌شود تاریکی‌ها و رنج‌های شما کم شود. کاکتوس‌ها انرژی منفی الکترومغناطیسی دستگاه‌های برقی شما را جذب می‌کنند