1401/05/27

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

دنیای بارداری زنان مشهور

دنیای بارداری زنان مشهور

دنیای بارداری زنان مشهور

نی‌نی سایت: بعد از زایمان فشار بسیار زیادی بر روی زنان برای برگشتن به وزن و اندام پیش از بارداریشان وجود دارد. این فشار شاید برای افراد مشهور و سوپراستارها، که توسط خبرنگارها و پاپارازی‌هایی که اشتیاق بیشتری برای انتشار اولین عکس از کودک آن‌ها را دارند بیشتر از بقیه باشد. البته این عکس‌ها که جزء آن دسته از عکس‌های است که افراد بعد از دیدن آن بلافاصله با خودشان می‌گویند: “ببین چقدر اون فوق‌العاده به نظر میاد، اونم فقط ۲ ماه بعد از زایمان!” شامل فشار و زحماتی است که تمامی زنان برای فشار آوردن به بدنشان برای برگشتن به فرم سابق خود در پیش از بارداری، متحمل شده‌اند.

خوشبختانه، تعداد کمی از این ستاره‌ها در مقابل برگشت به اندام خود در گذشته مقاومت کرده و در مورد چالش‌ها و نکات مثبت کنار آمدن با تغییرات بدن خود صحبت کرده‌اند. در اینجا ۸ تن از افراد مشهوری که صادقانه و با افتخار بعد از زایمان با اندام خود کنار آمده و آن را پذیرفته‌اند، آورده شده‌اند.

کری واشینگتن  (Kerry Washington)
«من تمام ذهن خودم و متمرکز کرده بودم که به هیچ چیزی برنگردم و فقط در حال حاضر بهترین نسخه از خودم باشم. حالا بدن من به محلی برای یک معجزه تبدیل شده است و دوست ندارم به پیش از این معجزه برگردم»

 

کایرا نایتلی  (Keira Knightley)
«باید بگویم به عنوان یک زن، شما از بخش‌های خاصی از بدنتان متنفرید. گاهی اوقات و در بعضی از دوره‌ها در آینه به خودتان نگاه می‌کنید و می‌گویید، وای، کاش پاهایم یا بازوهام شکل دیگه‌ای داشت. اما زمانی که باردار می‌شوید و به زایمان و شیر دادن به بچه‌تان فکر می‌کنید، با خودتان می‌گویید بدن من واقعا شگفت‌انگیز و فوق‌العاده ‌است و دیگه هرگز نمی‌گویم که بدنم را دوست ندارم، به این خاطر که از پس این کار برآمد و واقعا فوق‌العاده بود»

 

هیدن پنتیر  (Hayden Panettiere)
«هنوز در حال کشف هستم و دارم سعی می‌کنم بفهمم که بارداری چه کارهایی با بدن من کرده است و چطور آن را تغییر داده است…چه چیزهایی دائمی و چه چیزهایی موقتی است..احساس یک زن ۸۰ ساله‌ای را دارم که در حال تلاش برای پایین رفتن از پله‌ها است..لطفا به من بگویید که این‌ها کاملا موقتی است ..اما من می‌دانم که  بعضی چیزها دیگه هرگز مثل قبلش نخواهد شد»

 

 

درو بریمور  (Drew Barrymore)
«بعد از به دنیا آوردن دو بچه، بدن شما شروع به تغییرات دیوانه‌واری می‌کند. خیلی سخت است که مثبت نگر باشید و خودتان را دوست داشته باشید. شما احساس می‌کنید که یک کانگورو هستید که یک کیسه بزرگ را حمل می‌کنید. همه چیز برای شما عجیب و غریب است. اما به این فکر می‌کنید که چقدر زیباست که شما قادرید کودکی را به دنیا بیاورید. زمانی که دیدم به این موضوع عوض شد، ورزش کردم، کتاب جایی که به آن خواهید رفت از دکتر Seuss   را مطالعه کردم و زمان بیشتری را با بچه هایم گذراندم و چیزهایی را دیدم که از خودم بزرگتر بودند»

 

گوئینت پالترو  (Gwyneth Paltrow)
«بعد از اولین بارداری، وزنم بهتر پایین آمد، اما بعد از بارداری دوم خیلی به سختی پایین آمد. کم کردن وزن اصلا کار آسانی نبود از زمانی که شروع شد، می‌توانم بگویم که سخت‌ترین کاری است که تابحال انجام داده‌ام، اما همین‌طور که پیش می‌رفت و نتایج را می‌دیدم، به من انگیزه می‌داد که این کار و ادامه بدهم. هر زنی می‌تواند برای این کار زمانی را پیدا کند، حتی با وجود کودک خود، در یک اتاق هم می‌توانید این کار را انجام دهید. بارها و بارها برای من پیش آمده است که در حال تمرین کردن با بچه‌ها در یک اتاق هستم و آن‌ها سینه خیز به این طرف و آن طرف می‌روند. می‌توانید به تمرین کردن ادامه دهید، و اگر کاری برای شما اهمیت داشته باشد، برای آن‌ها نیز مهم خواهد بود»

 

جنیفر لوپز  (Jennifer Lopez)
«به یاد دارم که درست بعد از به دنیا آمدن دوقلوها با یک شکم افتاده و عجیب و غریب مواجه شدم که یجورایی می‌توانم بگویم دوستش داشتم. بعد از آن برای یک سال تمام تلاش کردم تا توانستم بدنم را به فرم سابق برگردانم. خیلی سخت است و برگشتن به وزن و فرم سابق زمان زیادی می‌خواهد، و من فکر می‌کنم این روزها خانم ها در این زمینه خیلی به خودشان سخت می‌گیرند. خیلی از افراد با دیدن عکس‌ها با خودشان می‌گویند که وای چقدر زود بدن او روی فرم آمد و این لباس چقدر به تن او میاد، اما هیچکس نمی‌تواند خیلی سریع به وزن سابق خود برگردد. شما نمی‌دانید که خانم‌ها از چه چیزهایی در زیر لباس‌های خود استفاده کرده‌اند و یا چه حقه‌ای را برای زیباتر شدن اندامشان به کار می‌گیرند»

 

بلیک لیولی  (Blake Lively)
«من هنوز ۱۵ پوند اضافه وزن دارم و خیلی خوب است که زمانی که مردم من را می‌بینند فکر می‌کنند که به وزن سابقم برگشتم و اضافه وزنم را از دست داده‌ام، اما باید بگویم که مقدار کمی از آن وزن را کم کرده‌ام، و همچنان کم کردن وزن به من فشار می‌آورد، چه کسی اهمیت می‌دهد؟ برای از دست دادن وزن باید فشار زیادی را تحمل کرد»

 

اولیویا وایلد  (Olivia Wilde)
«من الان در وضعیت ظاهری عالی نیستم، در حقیقت از آن چیزی که بوده‌ام خیلی نرم‌تر شدم، اما من یک مادر هستم. اول از همه اینکه شما واژن خود را برای ماه‌ها نمی‌بینید، درحالیکه تمامی این شرایط توسط خود آن ایجاد شده است و اشتباه او بوده است. و در نهایت هم که بعد از ماه‌ها متوجه می‌شوید که هنوز سر جای خودش است، وضعیتی مانند گذشته که شما آن را بیاد دارید نخواهد بود و باید برای مدتی آن را تنها بگذارید. من عقیده دارم که از مادران باردار انتظار نمی‌رود که در طول زمانی که بارداری را تجربه می‌کنند، برای شواهد فیزیکی آن احساس ناراحتی بکنند، و من اعتقاد دارم که که در ذهن خود به این موضوع فکر کنید که بدن شما یک هدیه برای کسب این تجربه است. من دوست ندارم وقت خودم را با تلاش برای تعاریف ذهنی از کمال تلف کنم. ترجیح می‌دهم در طول زمانی که برای بازسازی اندامم صرف می‌کنم، برقصم و شاد باشم»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *