1401/05/27

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

راهنمایی‌های زیبایی در دوران بارداری

راهنمایی‌های زیبایی در دوران بارداری

راهنمایی‌های زیبایی در دوران بارداری

بیا نی نی:درخشندگی بارداری عبارتی ست که برای بیان ظاهر یک خانم باردار استفاده می‌‌شود. البته در واقعیت خانم‌ها در دوران بارداری در بهترین زیبایی ظاهری خود نیستند. آن‌ها اغلب آرایش نمی‌کنند و آنقدر خسته‌اند که حوصله ندارند به خودشان برسند. برای اینکه خودتان را به بهترین نحو حفظ کنید لازم است که در دوران بارداری جدا به خودتان برسید. دنبال کردن این ترفندهای زیبایی شما را درخشان و پرجلا خواهد کرد.

به «خواب زیبایی» عادت کنید
نخستین گام در به دست آوردن درخشندگی بارداری، خوابیدن کافی‌ست. مسلما گفتنش از عمل کردنش آسان‌تر است. حمل یک نوزاد می‌تواند بسیار دشوار باشد و خوابیدن همیشه ممکن نیست. استفاده از بالش خواب مخصوص خانم‌های باردار را امتحان کنید. به راحتی شما کمک خواهد کرد و باعث می‌شود بتوانید کمی بخوابید. استفاده از لوسیونی با رایحه‌ی آرامش‌بخش هم می‌تواند باعث شود راحت‌تر بخوابید.
                                                   
طبیعی باشید
آرایشتان را به حداقل برسانید، ولی آن را نادیده نگیرید، چرا که کمک می‌کند سرزنده تر به نظر بیایید. شما می‌خواهید زیبایی و درخشندگی طبیعی‌تان را بیشتر کنید. به جای پایه‌ی آرایش غلیظ، مرطوب کننده‌ی رنگی را امتحان کنید. پوشش سبکی ایجاد خواهد کرد ولی ویژگی‌های طبیعی‌تان را هم نخواهد پوشاند. سایه و خط چشم را رها کنید و تنها ریمل استفاده کنید. این کار با تاکید زیاد روی چشم‌هایتان، آن‌ها را برجسته می‌کند.کمی هایلایت‌کننده به گوشه‌ی داخلی چشم اضافه کنید، درست زیر خط ابرو و بالای استخوان گونه‌ها. اگر لازم می‌بینید کمی رژ گونه بزنید ولی در حد سایه‌ای هلویی روی برآمدگی گونه. به جای رژ لب از برق لب استفاده کنید. نهایتا برنزه کننده را نیز حذف کنید. در طول بارداری پوستتان به طور طبیعی تیره می‌شود بنابراین اضافه کردن رنگ بیشتر، مصنوعی‌تان خواهد کرد.

وانمود به درخشندگی کنید
همه‌ی خانم‌ها دچار درخشندگی بارداری نمی‌شوند. برای وانمود کردن به آن می‌توانید از مرطوب کننده‌ای با قابلیت روشن‌کنندگی استفاده کنید. کمی از آن را زیر چشم‌ها، روی گونه‌ها و در امتداد خط فکتان بزنید، با این کار صورتتان شاداب به نظر می‌آید. این راهی عالی برای به دست آوردن درخشندگی بدون استفاده‌ی زیاد از برنزه کننده‌ست.

موهایتان را به کار بگیرید
اغلب خانم‌ها در دوران بارداری صورتی ورم کرده و پف‌دار را تجربه خواهند کرد. می‌توانید با کمک طراحی آرایشی، صورتتان را کوچکتر نشان دهید ولی با این کار آرایش ناخواسته‌ی زیادی را به صورتتان اضافه می‌کنید. به جای پوشش غلیظی از پایه‌ی آرایش، از مدل موهایتان برای لاغر کردن صورتتان استفاده کنید.


موهای موج‌داری که تا رو یا اطراف شانه آمده، بهترین راه برای کوچک‌تر کردن ظاهر صورت پف کرده است. به موهایتان ژل بزنید و بخش‌های کمی از آن را دور بیگودی های داغ بزرگ بپیچید. تکه‌هایی که قاب دور صورتتان را تشکیل می‌دهند را حتما تا ریشه فر دهید. حجم اضافه شده به موها صورتتان را دگرگون خواهد کرد.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      منبع:سرخاب سفیداب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *