دلتا/ یکسری از وسایل موجود هستند که وجود آن‌ها در اتاق خواب باعث از بین رفتن آرامش و انرژی مثبت شما می‌شود.
اتاق خواب مکانی برای استراحت و آرامش گرفتن است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب قوانین مخصوص به خودش را دارد که حتما باید رعایت شود. در این مطلب به بیان اشتباهات در دکور و چیدمان اتاق خواب می‌پردازیم.
اشتباهات در دکور و چیدمان اتاق خواب
چیدمان اتاق خواب و رنگ‌بندی آن باید به‌گونه‌ای باشد که به فرد آرامش بدهد نه اینکه باعث استرس در فرد شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با وسایلی که نباید در اتاق خواب باشند آشنا شوید.
وجود وسایل الکترونیکی از اشتباهات در دکور و چیدمان اتاق خواب
اتاق خواب مکان استراحت و آرامش است و مکانی که برای آرامش گرفتن ساخته شده نباید در آن وسایل الکترونیکی وجود داشته باشد. امواج موبایل برای سلامتی مضر است و علاوه بر آن کار کردن با موبایل و لپتاپ در اتاق خواب و در شب باعث آسیب دیدن چشم شما می‌شود. بنابراین تلفن‌های همراه، تبلت و لپ‌تاپ خود را حتما بیرون از اتاق خواب خود قرار بدهید تا خواب راحت و آرامی داشته باشید.

سبد پر از لباس چرک در اتاق خواب
وجود سبد پر از لباس چرک در اتاق خواب باعث انتقال انرژی منفی به افراد می‌شود. علاوه بر آن استرس نیز ایجاد می‌کند. بنابراین بهتر است سبد لباس‌های کثیف را در کنار ماشین لباسشویی بگذارید.
وجود وسایل قدیمی و بدون استفاده از اشتباهات در دکور و چیدمان اتاق خواب
در اکثر اتاق خواب‌ها یکسری وسایل قدیمی پیدا می‌شود که مدت زیادی است وجود دارد و هیچ کاربرد و استفاده‌ای هم ندارد. این وسایل به جز اینکه فضای اتاق شما را اشغال کرده‌اند مجبور می‌شوید آن‌ها را مرتب تمیز کنید. بهتر است اتاق خواب خود را از وسایل بی‌استفاده و قدیمی پاکسازی کنید تا یک اتاق خلوت و سرشار از آرامش داشته باشید. سعی کنید به جای نگهداری وسایل کهنه و بدون کاربرد از گل‌های آپارتمانی زیبا در اتاق خواب استفاده کنید تا به شما آرامش و حس مثبت را منتقل کند.