1400/11/07

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

سه حقیقت در مورد مادرانی که سزارین کرده اند

سه حقیقت در مورد مادرانی که سزارین کرده اند

سزارین

حقایقی درباره انتخاب سزارین توسط مادران

هرچند امروزه زایمان به روش سزارین بدون هیچ دلیل پزشکی بین مادر های باردار متداول شده است، اما آیا می دانید چه حقایقی درباره مادرانی که سزارین کرده اند وجود دارد و آنها با انتخاب این روش جه خطراتی را به جان می خرند.

خطرات انتخاب روش سزارین برای زایمان

زمانی که یک زن تبدیل به مادر میشود یک شادی وصف ناپذیری وجود او را فرا می گیرد ؛ اما در همان زمان شروع کار های سخت از جمله بسیاری از مسئولیت ها و نیازهایی به مقدار زیاد به وجود می آیند که انجام آنها نیاز به قدرت بسیار بالایی دارد.

ما در این مطلب از سایت بیا نی نی ۳ حقیقت در مورد سزارین بیان می کنیم که در واقع مادران با انتخاب سزارین آنرا به جان می خرند.

سزارین

درباره انتخاب سزارین برای مادران باردار چه حقایقی وجود دارد

۱- آنها شجاعانه تصمیم می گیرند تا مورد عمل جراحی قرار بگیرند.

شاید بعضی از افراد فکر کنند که سزارین یک روش معمولی در پزشکی است . اما در حقیقت این یک عملیات جدی است و هم مادر و هم کودک در معرض خطر هستندعلاوه بر این نه پدر و نه دیگر اعضای خانواده نمی توانند در طول زایمان حضور داشته باشند ؛ بنابراین مادر آینده تنها مانده و بدون داشتن حمایت های روحی و روانی برای بدنیا آوردن فرزند آماده میشودو این یک نمونه واضح عشق مادرانه است که یک زن همراه با ترس و بدون پشتیبان روحی برای بدنیا آورن کودک مبارزه میکند.

۲- آنها نمی دانند که باید همه چیز درست انجام شود تا بتوانند از اتاق عمل خارج شد

با تولد نوزاد خطر پایان نمی یابد ؛ همانطور که در هر عمل جراحی پزشکان تا بهوش نیامدن بیمار نظر قطعی را در مورد موفقیت آمیز بود جراحی اعلام نمی کنند.

علاوه بر این چون در طول عمل سزارین مادر باردار آگاه است ولی احساس درد نمی کند ؛ تمام جنبش هایی که داخل شکمش رخ میدهد را احساس می کند . این احساس ناخوشایند می تواند برای او گران تمام شود.

سزارین

انتخاب روش سزارین چه خطراتی برای مادران باردار دارد

۳- سختی روند بهبودی بعد از سزارین

زمانی که یک مادر می شود تمام دنیایش تغییر می کند و باید بتواند بدون هیچ مشکلی به تمام نیازهای کودک برسد ؛ و این نیاز به قدرت و صبر زیادی دارد. در این حال شما تصور کنید تمام این کارها همراه با درد باید انجام شود و با درد و ناراحتی که بخش جدایی ناپذیر از روند بهبودی پس از جراحی است . با وجود دردهای بسیار اما با یک نیروی داخلی فقط یک مادر دیگر می تواند کارهای خود را انجام دهد و به زندگی لبخند بزند و با کودکش عشق ورزی کند. از سوی بی خوابی های شبانه و پوشک های بی پایان . آنها یک فرصت طلایی را برای دیدن لبخند نوزاد خود و احساس

زندگی بخشی به یک نفر دیگر را دارند که با هیچ چیز دیگری قابل قیاس نیست و این دلیلی است که آنها با این همه باز خوشحال هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *