۱۳ اسفند ۱۳۹۹

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

قفل پریز تاینی بیبی بسته 6 عددی

Tiny Baby Outlet Plugs Socket Points Pack of 6

 • جنس: پلاستیک

نقد و بررسی اجمالیTiny Baby Outlet Plugs Socket Points Pack of 6
برای کودکان بازیگوش بازی کردن حتی در محیط خانه هم ممکن است خطرآفرین باشد. این بچه‌های به‌خاطر رروحیه کنجکتو و جستجوگری که دارند درصدد کشف تجربه‌های تازه‌اند؛ خواه این تجربه در فضای کوچک اتاقشان به دست بیاید خواه در محیط‌های خطرناکی مثل آشپزخانه! اما به‌هرحال نمی‌توان به این خاطر کودکان را از حق طبیعی‌شان محروم کرد. از طرفی در زندگی‌های شلوغ امروزی امکان اینکه هرروز و در هر شرایطی بچه‌ها را به محیط‌های مخصوص بازی ببریم، وجود ندارد. بنابراین ایجاد یک محیط امن برای بازی در خانه راه‌حل بهتری به نظر می‌رسد.
شاید بزرگترین خطری که جان کودک را تهدید می‌کند، برق‌گرفتگی باشد. وسایل برقی زیادی در منزل استفاده می‌شود و به تناسب آن، تعداد پریزهای برق در جاهای مختلف خانه زیاد است. شایع‌ترین عمل خطرناک کودکان در این مورد قرار دادن انگشتان یا وسایل رسانا داخل پریز برق است. به همین علت وسایلی مثل محافظ‌ها و قفل‌های پریز برق به کمک پدر و مادر آمده‌اند تا بدون محروم کردن کودک از حق بازی و رسیدن به تجربه‌های حاصل از کنجکاوی، او را در برابر خطرات ایمن سازند.
بسته‌های شش‌تایی قفل پریز تاینی‌بیبی با یک کلید مخصوص ارائه شده‌اند تا راه بازی‌های خطرناک برای کوچولوهای بازیگوش بسته شده و فقط بزرگترها بتوانند آن را از روی پریز باز کنند.

مشخصات کالاTiny Baby Outlet Plugs Socket Points Pack of 6

مشخصات

 • جنس

  پلاستیک

 • ابعاد

  ۴۰ × ۳۰ میلی‌متر
 • سایر توضیحات

  – دارای ۶ قفل پریز


 • – دارای ۱ کلید مخصوص

 • – عملکرد باز و بسته شدن قفل با کلید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code