هر ساله در دنیای مد و فشن لباس های گوناگونی ترند می شوند، که شلوار ها ام از این قاعده مستثنی نیستند؛ یکی از شلوارهایی که امسال بسیار ترند شده است، شلوار بگ می باشد. شلوار بگ شلوارهای سرتاسر گشادی هستند که علاوه بر مدل دکمه دار آن، در قسمت کمر آنها کش تعبیه می شود و بیشتر روی کفش قرار می‌گیرند. در این مطلب چگونگی ست کردن انواع مانتو با شلوار بگ را برایتان توضیح خواهیم داد تا یک استایل زیبا و شیک برای خود بسازید.
مانتوهای چهارخانه گشاد
یکی از زیباترین استایل ها برای فصل تابستان ست کردن مانتوهای چهارخانه گشاد با شلوار بگ می باشد. شما می توانید در فصل پاییز مانتو گشاد دارای جنس کبریتی، لی و… را نیز همراه شلوار بگ بپوشید.
مانتو یا پالتو‌‌‌‌های بلند
برای اینکه استایل کلاسیک جذابی داشته باشید، مانتو یا پالتو‌‌‌‌های بلند که یقه بزرگی دارند را با شلوار بگ و یک کتونی ست کنید.
کت های بلند چهار خانه
کت‌‌‌‌های بلند چهار خانه یکی از محبوب ترین ها در فصل پاییز می باشد. برای زیبا شدن استایل خود این کت ها را که به تازگی مورد توجه قرار گرفته اند همراه با شلوار بگ بپوشید و استایلی نیمه رسمی برای خود بسازید.
هودی های بلند و آزاد
اگر استایل های تینیجری و اسپرت را می پسندید، می توانید هودی های آزاد و بلند خود را همراه با کتونی یا بوت و شلوار بگ ست کنید و از این تیپ راحت که مورد علاقه بسیاری از جوانان و نوجوانان است، لذت ببرید.
مانتوی کتی
برای داشتن یک استایل رسمی می توانید شلوار بگ خود را با مانتو کتی ست کنید. استفاده از کت رسمی در کنار شلوار بگ می‌تواند انتخاب جذابی برای مراسمات رسمی باشد.
کت های شطرنجی شیک زنانه
کت‌‌‌‌های بلند شطرنجی یکی از محبوب ترین ها در فصل پاییز می باشد. برای زیبا شدن استایل خود این کت ها را که به تازگی مورد توجه قرار گرفته اند همراه با شلوار بگ بپوشید و استایلی نیمه رسمی برای خود بسازید.