1401/05/20

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

مزایای استفاده از هایفو واژینال چیست؟

مزایای استفاده از هایفو واژینال چیست؟

هایفو واژینال روشی است که برای تنگ کردن یا جوانسازی واژن انجام می‌شود. هایفو، این کار را توسط اثرات حرارتی و غیرفرسایشی امواج فراصوت ویژه انجام می‌دهد و مزایای بسیاری دارد. روی این مقاله کلیک کنید تا با مزایای استفاده از هایفو واژینال آشنا شوید.

در هایفو واژینال، با استفاده از هایفوتراپی، کانال واژن شما را تنگ و جوان می‌کنند و یکی از بهترین مزیت‌هایش، این است که برای انجام آن، نیازی به جراحی ندارند. بنابراین اگر تمایل دارید که جوانسازی واژن انجام دهید، اما به هر دلیلی از جراحی واژن می‌ترسید، می‌توانید هایفوتراپی واژن را مدنظر خود قرار دهید. در ادامه، با سایر مزایای استفاده از هایفو واژینال آشنا می‌شوید.

مزایای استفاده از هایفو واژینال

در این مقاله می‌خوانید:

 • هایفو واژینال چیست؟
 • مزایای استفاده از هایفو واژینال
 • آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟
 • عوارض هایفوتراپی
 • مراقبت بعد از هایفو

هایفو واژینال چیست؟

هایفو واژینال یک درمان غیرتهاجمی و غیرجراحی است.

هایفو واژینال یک درمان غیرتهاجمی و غیرجراحی است که برای تنگ کردن و جوانسازی واژن استفاده می‌شود. این درمان با استفاده از امواج فراصوت در واژن شما گرما ایجاد می‌کند. گرما نیز به نوبه‌ی خود، به سلول‌های واژن آسیب می‌رساند و بدن شما را تحریک می‌کند تا کلاژن بسازد و سلول‌های آسیب دیده را ترمیم کند. همین باعث می‌شود که پوست واژن شما تنگ‌تر و سفت‌تر شود که برای آن، از اصطلاح جوانسازی نیز استفاده می‌شود.

                                      آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

مزایای استفاده از هایفو واژینال

اصلی‌ترین مزایای استفاده از هایفو واژینال عبارتند از:

هایفو به بدن کمک می‌کند تا تولید کلاژن اضافی را در کانال واژن شروع کند.

جوانسازی واژن

هایفوتراپی واژن به بهبود ظاهر بصری آن، طبق استانداردهای زیبایی جامعه کمک می‌کند. این روش، حالت آویزان ناحیه‌ی واژن شما را بهبود می‌بخشد و کاری می‌کند که آن، سفت‌تر از قبل به نظر برسد.

تحریک تولید کلاژن

دستگاه هایفو به مدت تقریبی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه، انرژی حرارتی لیزری را منتشر می‌کند که باعث سفت شدن فوری عضلات می‌شود. علاوه بر این، هایفو به بدن کمک می‌کند تا تولید کلاژن اضافی را در کانال واژن شروع کند. وقتی این اتفاق می‌افتد، ماهیچه‌ها شروع به ایجاد روان‌ سازی بیشتری می‌کنند که هر گونه اصطکاک یا ناراحتی ناشی از مقاربت را کاهش می‌دهد.

                                      عوارض هایفوتراپی

درمان بی‌ اختیاری ادرار

هایفوتراپی باعث تنگ شدن واژن و افزایش لذت جنسی شما می‌شود.

مشکل بی‌ اختیاری ادرار ناشی از استرس را می‌توان با هایفو واژینال کاهش داد یا حتی به طور کامل درمان کرد. این دستگاه، علاوه بر سفت کردن دیواره‌های واژن، عضلات کف لگن شما را نیز تقویت می‌کند. در نتیجه، بی اختیاری ادرار را کاهش داده یا از بین می‌برد.

افزایش لذت جنسی

واژن شامل فیبرهای عضلانی است که با یک غشای مخاطی پوشانده شده‌اند. یعنی درست مانند آنچه که در داخل دهان شما احساس می‌شود. این فیبرهای عضلانی مانند هر ماهیچه‌ای در بدن می‌توانند با گذشت زمان یا افزایش سن شل شوند. هایفوتراپی دیواره‌های واژن را سفت می‌کند که این کار باعث تنگ شدن واژن و افزایش لذت جنسی شما می‌شود.

                                      مراقبت بعد از هایفو

سایر مزایای استفاده از هایفو واژینال عبارتند از:

 • بدون نیاز به بیهوشی عمومی
 • بدون درد
 • بدون نیاز به جراحی
 • بدون خطرات مربوط به جراحی مانند عفونت، خونریزی و حساسیت به ماده‌ی بیهوشی
 • روش غیرتهاجمی
 • بدون نیاز به دوران نقاهت
 • درمان مشکلات مختلف زنان
 • درمان علائم آتروفی ولوواژینال یائسگی مانند خشکی واژن و مشکلات مقاربتی

                                      مزایای هایفو واژینال

آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

متخصص زیبایی شما باید تجربه و مهارت کافی داشته باشد.

با توجه به مزایای استفاده از هایفو واژینال باید گفت: بله، هایفو واقعاً تاثیر دارد. با این حال، ممکن است کمی زمان ببرد تا نتایج به خوبی قابل مشاهده شوند. دلیل این‌که زمان می‌برد این است که امواج صوتی باید به عمق پوست نفوذ کنند تا تولید طبیعی کلاژن به تدریج و تحت تاثیر این امواج، تقویت شود و نتایج، خودشان را به طور کامل نشان دهند.
علاوه بر این، پزشک یا متخصصی که شما برای هایفو واژینال به او مراجعه می‌کنید نیز اهمیت دارد و نمی‌توان آن را سرسری گرفت. اگر متخصص زیبایی شما تجربه و مهارت کافی داشته باشد، بهتر می‌تواند توقعات و خواسته‌هایتان را از هایفو واژینال به واقعیت تبدیل کند.

                                      هایفو واژینال چیست

عوارض هایفوتراپی

حال که درباره‌ی مزایای استفاده از هایفو واژینال صحبت کردیم، خوب است با عوارض آن نیز آشنا شویم تا از هر دو روی سکه خبردار باشیم! نه تنها هایفوتراپی، بلکه به طور کلی، جوانسازی واژن با لیزر می‌تواند با خود عوارضی به همراه داشته باشد که عبارتند از:

 • حساسیت و درد کوتاه‌مدت
 • قرمزی و کبودی
 • درد در حین مقاربت
 • از دست دادن حس لامسه در ناحیه‌ی واژن

عوارضی مانند درد، قرمزی یا کبودی، کوتاه‌مدت هستند و بعد از مدتی، از بین می‌روند. اما درد در حین مقاربت یا از دست دادن احساس در ناحیه‌ی واژن از خطرات درازمدت محسوب می‌شوند که نیاز به پیگیری و مراجعه به پزشک دارند.

                                      هایفوتراپی واژن

مراقبت بعد از هایفو

مهم‌ترین مراقبتی که بعد از هایفو می‌توانید انجام دهید، این است که پزشک خود را در جریان تمام علائمی که دارید قرار داده و تمام دستورالعمل‌های او را رعایت کنید. مطمئناً این کار به شما کمک می‌کند تا بهترین نتایج را از درمان بگیرید. در این‌جا چند دستورالعمل کلی پس از درمان وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها پیروی کنید:

 • حداقل ۲ تا ۳ روز پس از درمان، از انجام فعالیت‌های سنگین مانند وزنه برداری، ورزش‌های هوازی شدید یا پریدن خودداری کنید.
 • برای ریکاوری ماهیچه‌ها باید حداقل ۷ ساعت استراحت کنید و با مصرف آب فراوان، پوست ناحیه‌ی واژن خود را هیدراته نگه دارید.
 • توصیه می‌شود که به مدت یکی دو هفته از برقراری رابطه‌ی جنسی خودداری کنید تا به واژن خود، فرصت کافی برای بهبودی بدهید. دخول جنسی بیش از حد پس از درمان می‌تواند کلاژن و الاستین تولید شده در طول هایفو واژینال را معکوس کند.

                                      جوانسازی واژن

جمع‌بندی

مزایای استفاده از هایفو واژینال بسیار زیاد هستند، اما مهم‌ترین آن‌ها تحریک تولید کلاژن است که در نهایت به جوانسازی واژن منجر می‌شود و لذت رابطه‌ی جنسی را نیز برای شما افزایش می‌دهد. این روشی ایمن است که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود و طرفداران بسیاری نیز دارد.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با متخصصین پوست، مو و زیبایی، به کلینیک بیا نی نی سر بزنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *