رنگ های سفید و مشکی جزو محبوب ترین و پر طرفدار ترین رنگ ها میان خانم ها برای انتخاب رنگ مانتو است. ما می خواهیم شما را در این مقاله با ویژگی های مانتو های سفید و مشکی آشنا کنیم.
در این مطلب به شما ایده های مختلفی برای ست کردن مانتوی سفید و مشکی با رنگ های دیگر می دهیم.

مانتو سفید و ست کردن آن با سایر رنگ ها و لباس ها 
رنگ سفید در تمامی لباس ها و در همه مدل ها پرطرفدار و خاص است اما در فصل گرما مانند بهار و تابستان به یکی از کاربردی ترین مانتوها تبدیل شده است. شما می توانید مانتو سفید را در همه جا بپوشید و حس راحتی و خنکی را به خودتان در فصول گرما هدیه دهید.
رنگ سفید جزو آن دسته از رنگ‌ هایی است که به راحتی و با به خرج دادن کمی دقت و سلیقه ، با همه رنگ ها ست می شود و استایلی عالی را برای شما می سازد .
پر تکرار ترین رنگ ها برای ست کردن با مانتو سفید در فصل گرما ، رنگ های مشکی ، قرمز ،طوسی ، آبی و سبز است. 

 مدل مانتو سفید و مشکی  
شما می توانید با به کار گرفتن این رنگ ها و قرار دادنشان در کنار مانتو سفید یک استایل تابستانه شیک‌ را داشته باشید. استفاده از شلوارهای نخی و گشاد مشکی و شال هم رنگش ، به همراه مانتو سفید چشم‌ ها را به شما خیره خواهد کرد. یا بطور مثال می توان در کنار مانتو سفید از کیف و کفش طوسی برای جلوه بیشتر مانتو و تیپ تان استفاده کنید.


ست کردن مانتو سفید با رنگ های پاستلی 
احتمالا امروزه اسم رنگ های پاستلی به گوشتان زیاد خورده است و با این رنگ های جذاب و دوست داشتنی آشنایی دارید ، استفاده از کیف و کفش یا شال به رنگ پاستلی می تواند علاوه بر زیبایی ، تیپ و استایل شما را امروزی تر و مدرن تر جلوه دهد.

نحوه ست کردن مانتو مشکی با سایر رنگ ها و لباس ها
مانتوی مشکی ، یک لباس جدا نشدنی در خانم ها است و همیشه مورد استفاده قرار میگیرد. مانتوهای مشکی رنگ ، قادر به ست شدن با تمام رنگ ها و اکسسوری ها هستند و همین دلیل است که این رنگ را خاص و ویژه می‌کند. 

با مانتو مشکی چه نوع شلواری بپوشیم ؟
اگر مانتو مشکی شما کوتاه است و می‌خواهید در فصل تابستان از آن استفاده کنید ، به شما پیشنهاد می شود از شلوار های گشاد پارچه ای ، در رنگ های روشن مانند سفید ، بنفش ، سبز و آبی روشن استفاده کنید که حس‌ راحتی و خنک بودن را به شما می دهد. همچنین شما می توانید رنگ شال را با رنگ شلوارتان ست کنید و یک استایل زیبا را داشته باشید. 

شلوار جین هم یکی از گزینه های مناسب و پرطرفدار برای ست کردن با مانتو مشکی است و در بین خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار است. شلوار جین تنوع رنگی بالایی دارد که معروف ترین آن مشکی ، سورمه ، آبی روشن ، یخی و زغالی است. برای ست کردن شلوار جین با مانتو مشکی ، باید در انتخاب اکسسوری ها و همچنین رنگ کیف و کفش دقت کنید.


کفش مناسب برای ست کردن با مانتو مشکی
اگر مانتو مشکی شما مجلسی و بلند است ، به شما پیشنهاد می کنیم که از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. زیرا پوشیدن این کفش تیپ شما را رسمی تر و شیک تر جلوه می دهد و جلب توجه می‌کند. یکی دیگر از کفش های پر طرفدار در بین خانم ها برای ست کردن آن با مانتو مشکی ، صندل ها هستند. صندل های رنگ نود و پلنگی در چند سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با انتخاب کیفی هم رنگ صندل تان ، استایلتان بسیار شیک و دوست داشتنی می شود.

البته پوشیدن کتونی به همراه شلوار جین و مانتو مشکی هم در بین خانم های جوان بسیار محبوب است. کتونی به دلیل راحتی که دارد همیشه مورد استفاده قرار می گیرد .