1401/04/08

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

۸ راز زیبایی مادران مشهور

۸ راز زیبایی مادران مشهور

8 راز زیبایی مادران مشهور

نی‌نی سایت: افراد مشهور نیز مانند دیگر والدین، خسته و تحت فشار هستند اما با این حال عالی به نظر می‌رسند. آن ها چگونه این کار را می‌کنند؟ بخوانید و ترفندهایشان را بدزدید!

پذیرای موهایی با مراقبت کم باشید
خیلی از افراد مشهور مانند کیتی هلمز موهایشان را بعد از زایمان کوتاه کردند. کن پیو، آرایشگر افراد مشهور، می‌گوید: از مدل مو و رنگ مویی که نیاز به مراقبت زیاد دارد اجتناب کنید. مدل مویی را پیدا کنید که با جنس موهای طبیعی‌تان همخوانی داشته باشد تا راحت بتوانید آن را بشویید و مدل بدهید. الان وقت خوبی برای موی بلند و مدلی نیست که مدیریتش دشوار باشد.

 

روی پوست تمرکز کنید، نه آرایش
مادرهای مشهور به طور کلی از آرایش صرف نظر نمی‌کنند، آنها فقط می‌دانند که چه چیزهایی ضروری هستند. با صرف نظر کردن از مرحله‌های اضافی مانند سایه زدن، دروقتتان صرفه‌جویی کنید. سامانتا هریس، کمک مجری برنامه “رقص با ستارگان” و مادر جوزلین ۷ ماهه عقیده دارد که چهره یک مادر تا وقتی که حلقه تیره دور چشمش پنهان باشد، شاداب و روشن است. او می‌گوید: کمی کرم پودر کمک بزرگی به یکنواخت کردن رنگ پوست و پوشاندن لکه‌های ناشی از استرس می‌کند.

 

حس تیپ زدنتان را از دست ندهید
فینولا هیوز، مجری برنامه “چه شکلی شدم؟” می‌گوید که عرق کردن بزرگترین دشمن است. آنها می‌گویند که تو خسته شده‌ای و دیگر بریدی. لباس‌های واقعی بپوش. از ریختن آب دهان بچه و کرده بادام زمینی روی لباست نترس. به هر حال اتفاق خواهد افتاد، پس بپذیرش.
البته ، دلیل اینکه خیلی از مادر ها مرتبا عرق می‌کنند این است که آن ها هنوز سعی دارند وزنشان را کم کنند. تیم گان، مجری برنامه “پروژه راهروی مد” و ” راهنمای تیم گان برای تیپ زدن” تاپ‌ها و لباس‌هایی را پیشنهاد می‌دهد که از زیر سینه گشاد می‌شوند. او می‌گوید: این ظاهر به طور کلی برای اهیا مناسب جذاب است پس می‌توانید بدون اینکه خجالت بکشید، مطابق مد  روز به نظر برسید.

 

چیزهایی بپوشید که به شما اعتماد به نفس می‌دهد
هریس می‌گوید جنیفر گارنر همیشه مرتب به نظر می‌رسد. “او در شلوار جین و تی‌شرت واقعا قابل تحسین است”. خیلی از مادرهای مشهور به خاطر اینکه پول زیادی به طراحان بزرگ می‌دهند خوشتیپ به نظر می‌رسند که اکثر لباس‌هایشان هم مناسب است. اما شما می‌توانید تیپ تمیز و شیکشان را به سادگی با خریدن یک شلوار جین، تقلید کنید.  هریس می‌گوید: اگر شلوار جینی را پیدا کردید که بدنتان را جذاب نشان می‌دهد، به هر قیمتی که شده بخریدش. سپس می‌توانید آن را با یک تی شرت ارزان قیمت از برند تارگت یا گپ ست کنید.

 

یک رنگ باشید
وقتی صبح دیوانه کننده است، یک راه ساده برای خوشتیپ به نظر رسیدن این است که فقط یک رنگ را انتخاب کنید و از سر تا پا همان یک رنگ را بپوشید. برای بعضی از افراد مشهور این یک قانون اساسی است: آنجلینا جولی رهبر این قانون است. او مانند خیلی‌ها طرفدار رنگ مشکی است. هیوز هم می‌گوید: مشکی، دوست شماست چون کثیفی را یا کم نشان می‌دهد یا نشان نمی‌دهد.

اما شما می‌توانید رنگ خنثای دیگری را هم برای کل لباس‌هایتان انتخاب کنید. گان می‌گوید: رنگ های تیره تر لاغر تر نشانتان می‌دهند. هیوز هم می‌افزاید: وقت کمتری برای شستنش لازم است. با یک بار شستن تمیز می‌شوند.

 

کیفی شیک بیندازید
بسته‌های پوشک پیشرفت زیادی کرده‌اند و الان خیلی زیباتر از کیف نوزادتان هستند. گان می‌گوید: یک کیف خوب و باب روز با کلی جیب روی قسمت بیرونی‌اش برای دسترسی سریع به لوازم مورد نیاز و بخش‌های زیپ‌دار درونی برای مرنب کردن وسایل ضروری را انتخاب کنید.

 

روی یک کفش زیبا سرمایه‌گذاری کنید
کفش‌های سفید و بد ریخت تنیس تان را دور بیندازید! به جایش کفشی تخت، رنگی و کلاسیک انتخاب کنید. هریس می‌گوید چیزی که پایتان می‌کنید خیلی مهم است، چون همیشه در حال راه رفتن هستید و باید برای غیر منتظره‌ها آماده باشید. یکی از دوستان معروف گان می‌گوید که وقتی با بچه‌هایش بیرون است همیشه با کفش تخت ظاهر می‌شود چون شما هیچ وقت نمی‌دانید که چه زمانی قرار است دنبال کودک کنجکاوتان بدوید.

 

یک عینک دودی باب روز بخرید
زدن عینک دودی بهترین راه برای پنهان کردن چشم‌های خسته است. پیوز پیشنهاد می‌دهد که یک عینک دودی رنگ روشن انتخاب کنید که با رنگ مو ها و تناژ پوستتان همخوانی داشته باشد تا چهره تان شاداب تر به نظر برسد. لنز های صورتی رزی یا نارنجی پاییزی کل چهره تان را روشن می کند. عینک دودی ها بدون در نظر گرفتن مدل و رنگشان، جزو لوازمی هستند افراد مشهور آن را می ستایند. هیچ راهی بهتر از زدن یک عینک دودی برای پنهان کردن چشمان تشنه خواب نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *