1403/02/31

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

بهترین آتلیه کودک و بارداری که میتوانید انتخاب کنید چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین آتلیه کودک و بارداری که میتوانید انتخاب کنید چه ویژگی هایی دارد؟

همه ما دوست داریم اگر برای عکاسی از فرزندمان به آتلیه ای مراجعه میکنیم بهترین خروجی را از آنها تحویل بگیریم.عکسهایی متناسب با حال و هوای خانواده مان چاپ شده در بهترین کاغذ و با رنگ و لعابی چشم گیر خواسته همه خانواده ها مخصوصا مادران از آتلیه کودکی است که به آن م راجعه می کنند . ما در این مقاله سعی کرده ایم ویژگی های مهم یک آتلیه کودک و نوزاد را برای آگاهی بیشتر شما بشماریم پس همراه ما باشید.

بهترین آتلیه کودک و بارداری که میتوانید انتخاب کنید چه ویژگی هایی دارد؟

آتلیه کودک ، نوزاد و بارداری کجاست؟

بیا نی نی | بخش مادر و کودک – این به عنوان پرکاربردترین و محبوب ترین حوزه فعالیت آتلیه ها شناخته می شود که فعالیت آنها مربوط به عکاسی کودک و نوزاد است. این آتلیه ها به صورت تخصصی در مورد روند عکاسی کودکان تحقیق می کنند و ژست ها و ایده های مختلف را پیاده سازی می کنند. با توجه به سطح فعالیت آتلیه ها و همچنین حرفه‌ای بودن آنها در عکاسی معمولاً کار آنها با استقبال خانواده ها محسوب می شود.

فعالیت آتلیه در حوزه عکاسی نوزاد نسبت به عکاسی کودکان متفاوت است و عکاس باید دقت بیشتری به شرایط جسمی و روحی نوزاد داشته باشد. در هر صورت نوزادان نسبت به کودکان ضعیف تر هستند و نسبت به شرایط محیطی مقاومت کمتری از خود نشان می دهند. بنابراین پیدا کردن بهترین آتلیه نوزادان یا کودکان برای خانواده ها یک ضرورت محسوب می‌شود. برجسته ترین نمونه ای که در این زمینه می توانیم به شما معرفی کنیم استودیو بامبو است که یکی از حرفه ای ترین گروه ها در این حوزه محسوب می شود.

 

ویژگی های آتلیه عکاسی نوزاد

عکاسی از نوزادان کار بسیار دل نشینی است. پیچیدن آنها در یک پارچه نرم و فرم دهی به بدنشان وقتی خوابند و عکاسی از آنها بسیار لذت بخش است .

اگر فرزند دلبند شما تازه به دنیا امده است شما تا ۴۰ روزگی مهلت دارید که از یک آتلیه نوزاد برای عکاسی وقت بگیرید .حال به این بپردازیم که آتلیه عکاسی نوزاد باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

 

بهترین آتلیه کودک و بارداری که میتوانید انتخاب کنید چه ویژگی هایی دارد؟

 

اولین و مهمترین ویژگی داشتن عکاسی صبور و آرام است که کودکان و نوزادان را دوست داشته باشد و در کار خود متخصص و دارای مهارت باشد . تمیزی و دمای داخلی آتلیه نیز نکته مهمی است که برای جلوگیری از هر گونه آسیب و خطری برای نوزاد دلبندتان باید به آن توجه کنید. به دکوراسیون آتلیه و وسایل عکاسی نیز توجه داشته باشید. در نهایت شما زیباترین عکس ها را از کودک عزیزتان در بدو تولد خواهید داشت.

 

هر آنچه باید از آتلیه عکاسی بارداری باید بدانید

دوران بارداری مادران و خانم ها یکی از دوران های بسیار خاص و جذاب می باشد. لحظات شیرین مادر شدن و احساس پرورش کودک در بطن یقینا لحظاتی تکرار نشدنی می باشد. بنابراین با ثبت این دوران در عکس های یادگاری می توانید این احساس را برای همیشه ماندگار کنید.

این نوع از عکاسی نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالا داشته و عکاس حرفه ای باید بتواند در کمترین زمان و با توجه به شرایط مادر عکس های منحصر به فرد و خواستنی بگیرد.

 

بهترین آتلیه کودک و بارداری که میتوانید انتخاب کنید چه ویژگی هایی دارد؟

 

بهترین زمان برای عکاسی بارداری از بدن زیبای شما از شروع هفته سی ام بارداری و یا همان ماه های ۷ و ۸ می باشد . در این بازه زمانی شکم کاملا برآمده است و حال عمومی مادر نیز مساعد عکاسی می باشد . در این زمان مادر می تواند به راحتی ژست ها را بگیرد البته لازم به ذکر است که حتما باید با پزشک متخصص خود در این مورد مشورت کنید.

حال به بررسی ویژگی های یک آتلیه خوب برای عکاسی بارداری میپردازیم . مهمترین فاکتور در این آتلیه ها داشتن یک عکاس متخصص و مجرب با تجهیزات به روز و مناسب است و همچنین داشتن فضای راحت با نور ملایم و موزیک مناسب برای اینکه مادر احساس راحتی کند .

استفاده از پس زمینه های با رنگ ملایم و نورپردازی مناسب برای نمایش زیبایی شکم مادر امری بسیار مهم است .

 

فعالیت آتلیه استودیو بامبو در زمینه عکاسی بارداری بسیار خوب و ایده آل است و به عنوان یکی از شناخته شده ترین آتلیه های تهران معرفی می شود. این استودیو هم در زمینه عکاسی نوزاد و هم در زمینه عکاسی بارداری فعالیت می کند و به شکل تخصصی ایده های دلخواه مشتریان را پیاده سازی می کند

ما با فراهم کردن محیطی زیبا ارام و امن با دکوری زیبا و منحصر یه فرد و با داشتن کادر حرفه ای و متخصص در این زمینه بهترن لحظات را برای بهترین خاطره های زندگی شما ثبت می کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *