1403/05/02

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

توصیه‌های طب سنتی برای دختردار شدن

توصیه‌های طب سنتی برای دختردار شدن

توصیه‌های طب سنتی برای دختردار شدن

 • >
 • ۱
 • ۲
 • <

«مهم نیست بچه دختر باشد یا پسر، خدا کند سالم باشد» این جمله را حتما از دهان خیلی از مادر‌ها و مادر‌بزرگ‌ها شنیده‌اید که برای دختر یا نوه‌دختری باردار‌شان دعا می‌کنند. با این حال خیلی از خانم‌ها با اینکه از شنیدن این جمله خوشحال می‌شوند اما ته دل‌شان دوست دارند دختردار شوند. به همین بهانه ما از زهره محسن‌پور قاضی جهانی، کارشناس مامایی و آشنا به طب سنتی درباره نسخه‌هایی پرسیدیم که با استفاده از آنها احتمال دختر‌دار شدن خانم‌ها بیشتر شود.

دختر دار شدن

نسخه‌های طب سنتی برای دختردار شدن

برای دختردار شدن راههای زیادی وجود دارد که احتمال آن را بالا میبرد. بهتر است برخی از این روشها را در طب سنتی امتحان کنید.

 • سرکه سیب استفاده کنید: خانم‌ها باید پنبه را به سرکه سیب آغشته کرده و نیم ساعت قبل از نزدیکی آن را داخل واژن بگذارند و دربیاورند.
 • روز تخمک گذاری را به خاطر داشته باشید: خانم‌ها باید روز‌های تخمک‌گذاری‌شان را محاسبه کنند چون سه‌ روز قبل‌از تخمک‌گذاری نباید با همسر‌شان نزدیکی داشته باشند.
 • ارضای جنسی شوهر مقدم است: خانم‌ها باید بعد از انزالِ شوهر‌شان به انزال برسند.
 • دخول عمیق ممنوع: شوهر نباید در عمل نزدیکی، دخولِ عمیق داشته باشد.
 • وضعیت رابطه جنسی را مشخص کنید: یکی از بهترین وضعیت‌ها برای دختردار شدن این است که خانم به پشت خوابیده باشد و شوهر هم به پهلوی چپ بخوابد (بهترین مُدِل نزدیکی درست به فرموده امام صادق (ع) که در طبّ الصّادق۷آمده است).
   

تغذیه آقایان برای دختردار شدن

آقایان تا قبل‌از بارداری همسر‌شان باید روزی یک‌ قاشق چای‌خوری دم‌کرده رازیانه میل کنند و برای ناهار عَدَسی یا گوشت گوسفند (آبگوشتی یا کبابی) بخورند. همچنین زن و شوهر‌ها به همراه ناهار و شام باید لیمو شیرین بخورند.

دختر دار شدن

نکات تغذیه برای دختردار شدن

زوجین دو هفته قبل‌از نزدیکی باید از منابع کلسیم و منیزیم استفاده کنند. به این شکل که هم زن و هم شوهر هر صبح‌ به صورت ناشتا ۲۱ عدد مویز بدون‌هسته و برای صبحانه شیرتازه گاو به همراه عسل گَوَن بخورند. همچنین زوجین در ابتدای غذاخوردن به اندازه نوک قاشق چای‌خوری سرکه طبیعی ‌انگور عسکری میل کنند. برای دختردار شدن آنها به همراه غذا باید سوپ (ترجیحا دارای هویج‌زرد=زردک) و پرتقال‌شیرین بخورند. همچنین برای تأمین ریز مغذی‌ها و واحد‎‌های غذایی مفید باید در بین‌ روز و برای عصرانه، مخلوط عسل طبیعی با میوه عناب رسیده، خیار چنبر، آناناس، هلو، گیلاس، زردآلو، برگۀ هلو، برگۀ زردآلو (بدون گوگِرد) و مغز خام بادام‌ درختی شیرین بخورند. همچنین شوهر باید گُل سنجد یا عطر سنجد بو کند، زن گُل سرخ آتشی (تی‌رُز) یا عطر تی‌رُز بو کند و زن ‌و شوهر لبوی بخارپز بخورند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *