1401/11/18

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

۶ نکته برای زیبا جلوه دادن اتاق خواب کودک

۶ نکته برای زیبا جلوه دادن اتاق خواب کودک

6 نکته برای زیبا جلوه دادن اتاق خواب کودک

از نور طبیعی خورشید استفاده کنید:

یکی از راه‌هایی که می‌توانید اتاق خواب فرزندتان را روشن‌تر نشان دهید استفاده از نور طبیعی است. اگر پنجره‌های بزرگی دارید مطمئن شوید که آن‌ها را همیشه باز می‌کنید. آن‌ها را با پرده‌های تیره مسدود نکنید تا همیشه نور را در خود داشته باشید. همچنین چراغ‌های ال‌ای‌دی را انتخاب کنید زیرا روشن‌تر هستند و همچنین قبض آب و برق خود را کاهش دهید.

 

 از رنگ‌های روشن استفاده کنید:

انتخاب چند رنگ برای اتاق خواب کودک شما ممکن است‌ ایده جالبی به نظر برسد با این حال، رنگ‌آمیزی اتاق کوچک شما با رنگ‌های مختلف باعث می‌شود که اتاق کوچک به نظر برسد. این به نوبه خود اتاق خواب را کوچکتر می‌کند.

 

اتاق را مرتب کنید:

به اتاق خواب نگاه کنید و ببینید کودک شما اغلب به کدام اسباب بازی‌ها یا مبلمان نیاز ندارد. اگر تلویزیون، اسباب‌بازی‌، میز و صندلی‌هایی دارید که غیرضروری به نظر می‌رسند آن‌ها را بیرون بیاورید یا در کمد پنهان نگه دارید.

 از وسایل کم‌جا استفاده کنید:

کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با انتخاب مبلمان کم جا تا جایی که می‌توانید فضای کمی را ایجاد کنید. می‌توانید یک تخت زیر شیروانی یا تاشو را امتحان کنید. این تخت در طول روز فضای کافی را ایجاد می‌کند.

 

از زیر تخت هم استفاده کنید:

اگر یک تخت استاندارد را ترجیح می‌دهید فضای زیر تخت را در نظر بگیرید. این یک فضای عالی برای نگهداری لباس‌های فصلی، اسباب‌بازی‌های اضافی یا چیز‌هایی است که کودک شما به طور مرتب به آن‌ها دسترسی ندارد. شما می‌توانید جعبه‌های ذخیره‌سازی قابل حملی را بخرید که زیر تخت شما قرار می‌گیرند.

 

 به در‌های کمد آینه وصل کنید:

دقت کنید که آینه‌ها از دیوار به دیوار و سقف تا سقف نصب شوند. نصب آینه‌های بیشتر در اتاق خواب کوچک فضا را بزرگتر نشان می‌دهند.

 

منبع:

www.mysleepymonkey.com


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *