1403/02/30

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

مرکز خرید تاب و سرسره کودک همینجاست!

مرکز خرید تاب و سرسره کودک همینجاست!

اگر این صفحه را مشاهده می‌کنید، به فکر خرید تاب و سرسره کودک هستید و یا این که قصد دارید بیشتر با این محصول آشنا شوید. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این محصول ارائه شده است.

مرکز خرید تاب و سرسره کودک همینجاست!

بیا نی نی | دسته مادر و کودک – شاید شما صاحب یک مرکز بازی و یا مهدکودک باشید، خوب باید این مورد را برایتان شفاف کنم که از آیتم‌های جدانشدنی هر مرکز بازی تاب و سرسره کودک است. چرا که از دیر باز کودکان علاقه خاصی نسبت به این محصول داشته‌اند و این که حتی بزرگسالان نیز این آیتم را می‌پسندند.

ضرورت خرید تاب و سرسره کودک برای خانه بازی و مهدکودک

تاب و سرسره کودک یک وسیله بازی حیاتی بوده و تمام مراکز تفریحی باید به آن مجهز باشند. هنگامی که کودکان وارد فضای مهد می‌شوند.

زمانی که کودکان در زمین بازی هستند اولین آیتمی که نظرشان را جلب می‌کند تاب و سرسره است به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای پیدا کردن مرکز فروش تاب و سرسره در تهران به وبسایت شرکت بازی سازان مراجعه کرد.

انواع تاب و سرسره کودک

  • سرسره موزی

از آیتم‌های پرفروش وسایل بازی همین سرسره موزی است که در هر مرکز بازی قابل مشاهده است، به دلیل قیمت مناسب و همچنین تنوع بالا و تاثیرگذاری مثبت بر روحیه کودکان مسئولین مراکز بازی تمایل بیشتری برای خرید این نوع آیتم دارند.

  • تاب و سرسره کشتی

از دیگر انواع تاب و سرسره کودک، تاب و سرسره کشتی می باشد. به دلیل داشتن متعلقات جالبی که به همراه دارد جذابیت خاصی را به فضا می دهد .

  • سرسره مدل دو برج

تاب و سرسره کودک یکی از ضروری ترین وسایل بازی برای تمامی بچه‌ها بوده و تقریباً تمام مراکز تفریحی به آن مجهز هستند.

  • تاب تک نفره مدل سنجاب

یکی دیگر از انواع تاب و سرسره کودک، پلی اتیلن تک نفره سنجاب است، این تاب گزینه بسیار مناسبی برای کودکان زیر ۳ سال است.

مزایای استفاده از تاب و سرسره کودکان

تاب و سرسره کودک از ضروری ترین و در عین حال مفرح ترین وسایل بازی برای کودکان بوده است و تقریباً اکثر مراکز بازی نظیر مهدکودک و خانه‌های بازی و شهربازی آن را دارند.

البته شاید تصور کنید که تاب و سرسره جز تفریح، فایده دیگری ندارد، اما بهتر است بدانید که در کنار تفریحی بودن این محصول، کودکان می‌توانند از لحاظ جسمی و روحی تقویت شوند.

قیمت تاب و سرسره کودکان

معمولا تاب و سرسره‌ها نسبت به جنس و اندازه خود، دارای قیمت‌های مختلفی هستند. طرح و رنگ‌بندی نیز یکی دیگر از مواردی است که در قیمت این وسایل بازی تاثیرگذار بوده و قبل از خرید باید به آن توجه کرد.

یکی از مواردی که در تعیین قیمت تاب و سرسره اهمیت دارد، میزان پلکان، شیب، تعداد صندلی و مقاومت بدنه آن‌ها است. تقریبا جنس بیشتر تاب و سرسره‌ها از پلاستیک‌ فشرده و پلی‌اتیلن است.

البته برخی از مراکز فروش تاب و سرسره در تهران با قبول سفارشات مشتریان، بدنه سرسره‌ها را با طرح‌های درخواستی آن‌ها رنگ‌آمیزی کرده و تصاویر دلخواه آن‌ها را بر روی بدنه چاپ می‌کنند. از این رو ممکن است قیمت هر یک از وسایل نسبت به طرحی که بر روی آن چاپ می‌شود متغیر باشد.

موسسین مراکز بازی و مهدکودک‌ها باید تاب و سرسره را در لیست خرید تجهیزات خود قرار دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *