دلتا/ به‌نظر می‌رسد میزان شادی در زنان نسبت به مردان کمتر است. علت اصلی آن چیست؟
 اگر احساس می‌کنید همسرتان آن‌طور که باید شاد نیست و بیشتر مواقع غمگین است بهتر است کارهایی را انجام دهید تا از دلیل آن مطلع شوید. در این مطلب به دلایل غمگین بودن زنان می‌پردازیم.
دلایل غمگین بودن زنان
در زندگی زناشویی، ایجاد رابطه‌ای که پر از عشق و سازگاری باشد کار ساده‌ای نیست. راه‌هایی هست که می‌توانید به همسرتان کمک کنید تا شاد باشد.
به همسرتان توجه نمی‌کنید
زمانی که به همسرتان توجه نمی‌کنید او اندوهگین می‌شود. این اتفاق زمانی می‌افتد که شما موبایل، تلویزیون یا هر چیز دیگری را به بودن در کنار او ترجیح می‌دهید. کلید یک رابطه خوب ارتباط است. بهتر است با همسر خود گفت‌وگو کرده و به دنبال راه‌هایی برای تقویت رابطه خود باشید.
عدم احترام به همسر از دلایل غمگین بودن زنان
آقایان دوست دارند که تصمیم‌های بزرگی برای خانواده خود بگیرند، اما بهتر است که نظر همسرتان را نیز در این کار دخیل کنید. به عقاید و راهکارهایی که که همسرتان ارائه می‌دهد توجه کرده و گوش کنید. اجازه دهید که او در تصمیمات شما نقش داشته باشد. از کوچک‌ترین چیزها تا بزرگ‌ترین چیزها نظرات او را در نظر بگیرید.
همه چیز یکنواخت شده است
بعد از تمام دوره ماه عسل یکنواختی و روزمرگی رابطه شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این یکنواختی می‌تواند شما را دلزده و ناراحت کند. حواستان باشد که این یکنواختی زندگی شما را نابود نکند. برای همسر خود وقت بگذارید و چالش‌های جدید را امتحان کنید، اهداف جدیدی را تعیین کنید. پیاده‌روی کنید و از دیدن مناظر اطراف خود لذت ببرید. برای اینکه روابط بهتری داشته باشید به مطلب چگونه مهارت جرات مندی را تقویت کنیم؟ +ویدیو سر بزنید.
تعهداتی را در کار خود قبول می‌کنید بدون اینکه به همسرتان اطلاع دهید
به‌عنوان یک مرد ممکن است قرار ملاقات‌های کاری داشته باشید اما بهتر است به همسرتان در این مورد اطلاع دهید. در غیر این صورت او احساس طرد شدن و عدم مقبولیت می‌کند. قرارهای کاری خود را تعدیل کنید و از همسرتان بخواهید تا شما را همراهی کند.
عدم معاشقه با همسر از دلایل غمگین بودن زنان
داشتن تماس جنسی با همسر بسیار مهم است. اگر می‌خواهید لبخند شادی و رضایت بر لب همسرتان بنشانید دست او را بگیرید، موهایش را نوازش کنید و برایش گل بخرید. برای او پیام‌های محبت‌آمیز بفرستید. اگر همسرتان متوجه ابراز علاقه شما شود احساس بهتری خواهد داشت.
نسبت به موضوعات مالی، بی‌توجه هستید
بهتر است هزینه‌های زندگی را مدیریت کرده و شرایط مالی خود را برای ایجاد یک زندگی شاد با همسرتان تنظیم کنید. اگر برای بدهی‌های خود فکری نداشته باشید، همسرتان شاد نیست. پس به‌گونه‌ای هزینه کنید تا شما و همسرتان شاد باشید.