1403/04/27

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

ویار بارداری را با گل قند درمان کنید

ویار بارداری را با گل قند درمان کنید

ویار بارداری

درمان ویار بارداری  با گل قند

ویار بارداری سبب کاهش تغذیه مناسب مادر شده و می تواند سبب ضعیف شدن مادر و جنین شود؛ لذا استفاده از دارویگل قند که ترکیبی از گل محمدی و عسل است برای رفع این مسئله پیشنهاد می شود.

 

ویار بارداری

درمان ویار بارداری با گل قند

 

خواص داروی گُل قند

ویاربارداری

خواص گل قند


مهدی برهانی، متخصص طب سنتی در ارتباط با دوران بارداری و رفع مشکلات ناشی از آن از طریق طب سنتی اظهار داشت:بهتر است مادران باردار هنگام بارداری از مصرف داروهای گیاهی و شیمیایی حدالامکان خودداری کنند و در صورت ضرورت حتما با پزشک خود مشورت داشته باشند.

با اشاره به اینکه تجویز داروهایی همچون آهن و اسید فولیک برای مادران باردار به دلیل فقر آهن و کم خونی توصیه می شود گفت:یکی از علل کم خونی می تواند جذب نامناسب آهن از طریق دستگاه گوارش باشد و در صورتی که بتوانیم این روند را تغییر بدهیم در درمان کم خونی به میزان زیادی موفق خواهیم بود.

درمان ویار بارداری

گل قند برای جلوگیری از کاهش تغذیه مادر

این مشکل سبب کاهش تغذیه مناسب مادر شده و می تواند سبب ضعیف شدن مادر و جنین شود؛ لذا استفاده از داروی گل قند که ترکیبی از گل محمدی و عسل است برای رفع این مسئله پیشنهاد می شود. داروی گل قند در داروخانه های کشور نیز موجود است.

گل قند ماده اضافه ای که در معده سبب بروز ویار می شود را برطرف کرده و مادر با مصرف روزی ۲ قاشق مرباخوری گل قند می تواند از بروز این مشکل در خود جلوگیری کند؛ همچنین ممکن است مصرف این ماده از زردی نوزاد هنگام تولد نیز بکاهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *