1403/02/31

بیا نی نی

سایتی برای نی نی ها و مامانا

مراکز خرید سیسمونی در شهرهای مختلف

مراکز خرید سیسمونی در شهرهای مختلف

مراکز خرید سیسمونی در شهرهای مختلف

خرید سیسمونی از کجا بهتره؟ برای خرید سیسمونی کجا برم؟ مراکز خرید سیسمونی در شهرهای مختلف کجاها هستند؟ وقتی زمان آماده سازی لوازم سیسمونی نوزاد فرا می رسد بیشتر ماداران به این سوالات زیاد فکر می کنند. این روزها با توجه به گران شدن بیشتر اجناس بازارها، تقریبا همه خانم ها به دنبال این هستند که چطور می توانند خرید مقرون به صرفه تری داشته باشند. با مراکز خرید سیسمونی در شهرهای مختلف ایران بیشتر آشنا شوید.

مراکز خرید سیسمونی در تهران

 • خیابان بهار: این خیابان یکی از مراکز خرید سیسمونی درتهران است که بسیاری از خانم ها با اسم آن آشنایی دارند. در این راستا می توانید برندهایی از سیسمونی نوزاد ایرانی و خارجی را کنار هم ببینید و همه لوازم ضروری و غیرضروری سیسمونی را در اینجا پیدا کنید. بهتر است قبل از رفتن به این مرکز خرید سیسمونی فهرست سیسمونی را روی یک کاغذ همراه تان داشته باشید و در ابتدا کنار لوازم ضروری علامتی بگذارید تا خرید آنهارا در اولویت قرار داده و بعد در صورتیکه بودجه شما اجازه داد به فکر تهیه سایر وسایل تزئینی و غیرضروری باشید. در مورد مرکز خرید کالسکه تهران هم می توانید این فروشگا ها را در بین مراکز عمده ای که به شما معرفی می کنیم، جست و جو کنید.
 • مراکز خرید سیسمونی در خیابان جمهوری: در خیابان جمهوری تهران چند پاساژ قدیمی وجود دارد که در این پاساژها تعداد زیادی فروشگاه به چشم می خورد و همگی آنها لوازم ریز و درشت سیسمونی را می فروشند. این پاساژ ها در محدود تقاطع خیابان جمهوری با خیابان ولیعصر قرار دارند و به مادران کمک می کنند تا لوازم مورد نیاز نوزاد را به سادگی تهیه کنند. برندهای ایرانی و خارجی مختلف این این مرکز شعبه دارند و البته قیمت بعضی از اجناس بالا است اما با کمی پرس و جو میتوانید لوازم مورد نظرتان را با قیمت مناسب پیدا کنید.
  مرکز خرید سیسمونی در تهران

 

 • بازار بزرگ تهران: یکی از مراکز عمده فروشی سیسمونی درتهران بازار بزرگ است. البته در بازار بزرگ تهران فروشگاه ها و مغازه هایی هم هستند که لوازم سیسمونی نوزاد را به صورت تکی به فروش می رسانند. در بازار راسته های مختلفی وجود دارد که می توانید لوازم مختلف سیسمونی نوزاد را در این فروشگاه ها پیدا کنید. بطور مثال طبقه بالای راسته لوازم التحریر فروش ها و طبقه دوم پاساژ مهتاش دو نمونه از مراکز خرید سیسمونی در بازار بزرگ تهران هستند. علاوه بر این اگر تصمیم دارید که لباس های مناسبی را به صورت تکی خریداری کنید به این مرکز سری بزنید.
 • خیابان ولیعصر حدفاصل پارک ساعی تا پارک ملت: در این بخش از تهران می توانید فروشگاه های لوکس تری برای خرید سیسمونی نوزاد پیدا کنید. علاوه بر این خیابان ولیعصر تهران یکی از مراکز خرید تخت و کمد سیسمونی نوزاد هم محسوب می شود و می توانید تخت و کمدهای زیبا و البته گرانقیمتی را در این بخش از شهر تهران تماشا کنید.
 • خیابان عبدل آباد: مراکز خرید سیسمونی در عبدل آباد تهران هم پیدا می شود. این مرکز برای خرید لباس های معمولی نوزاد از سوی مادران پیشنهاد می شود و می توانید لباس های متنوعی را برای مصرف روزانه نوزاد را از این مرکز خرید سیسمونی نوزاد تهیه کنید. در عبدل آباد برای خرید سیسمونی به دنبال خیابان احد باشید. جهت تهیه پارچه برای دسته خواب نوزاد می توانید به خیابان احسانی در این این محله سری بزنید.

مرکز خرید سیسمونی در تهران

مراکز خرید سیسمونی در مشهد

 • پاساژ فردوسی: یکی از مراکز خرید سیسمونی در شهر مشهد، پاساژ فردوسی است که در چهارراه خسروی قرار دارد. برای خرید اجناس مختلف مورد نیاز نوزاد با قیمت مناسب می توانید به این مرکز مراجعه کنید. بخش خرید سیسمونی در طبقه منفی یک پاساژ فردوسی قرار دارد.
 • خیابان کامیاب: یکی از خیابان های معروف شهر مشهد است که مادران برای خرید لوازم سیسمونی نوزاد می توانند به این خیابان مراجعه کرده و با توجه به فهرست شان خرید های ضروری نوزاد را انجام دهند. در این خیابان فروشگاه های خرید وسایل چوبی نوزاد مانند تخت نوزاد، کمد نوزاد و… هم وجود دارد.
 • خیابان ۱۷ شهریور:در این خیابان مشهد چندین پاساژ چند طبقه وجود دارد که در همه آنها اقلام ریز و درشت سیسمونی نوزاد دیده می شود.

مراکز خرید سیسمونی در اصفهان

 • خیابان فلسطین: یکی از مراکز خرید سیسمونی نوزاد در اصفهان خیابان فلسطین است. در این خیابان فروشگاه های مختلفی برای خرید سیسمونی نوزاد وجود دارد و در میان شان اجناس لوکس و خارجی هم دیده می شود. به این ترتیب می توانید کالاهای متنوعی را برای سیسمونی نوزاد پیدا کنید.
 • خیابان عبدالرزاق: در این مرکز خرید سیسمونی نوزاد می توانید اجناسی با قیمت مناسب تر پیدا کرده و سیسمونی مقرون به صرفه تری تهیه کنید. علاوه بر این اگر هدف شما خرید بعضی از اقلام سیسمونی به صورت عمده است در بعضی از مغازه های این خیابان می توانید کالاهایی را عمده بخرید تا برای مدتی نیاز به خرید مجدد اقلام مصرفی نوزاد نداشته باشید.

خرید سیسمونی در مرکز خرید بهار تهران

مراکز خرید سیسمونی در کرج

 • خیابان مطهری: در گوهر دشت کرج و ابتدای خیابان مطهری می توانید چندین فروشگاه برای خرید سیسمونی ببینید.
 • خیابان بهشتی: یکی از معروف ترین مراکز خرید سیسمونی در این بخش از کرج پاساژ کمالی است که خانم های باردار می توانند وسایل مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد را در اینجا هم پیدا کنند. در این خیابان فروشگاه های دیگری هم برای خرید سیسمونی پیدا می شود.
 • خیابان المهدی: ساکنین کرج می توانند در این خیابان هم اجناسی با قیمت مناسب و تنوع زیاد را برای خرید سیسمونی نوزاد پیدا کنند.

مراکز خرید سیسمونی در شیراز

 • پاساژ شعله: این مرکز خرید سیمونی نوزاد در خیابان توحید یا داریوش سابق شیراز قرار دارد. در این پاساژ می توانید لوازم ریز و درشت مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد را تهیه کرده و بعضی از وسایل مورد نیاز اتاق نوزاد را آماده کنید.
 • خیابان قصردشت: در این خیابان هم فروشگاه های مختلف کوچک و بزرگی برای خرید سیسمونی نوزاد وجود دارد.
 • عفیف آباد: از جمله مراکز دیگر خرید سیمسمونی در شیراز است که مادارن شیرازی برای تهیه مایحتاج نوزاد می توانند به این خیابان معروف هم سری بزنند.
 • معالی آباد: با کمی گشت زدن در این خیابان هم می توانید اجناس مناسبی را برای سیسمونی نوزادتان پیدا کرده و اتاق نوزاد را به تدریج کامل کنید.

مراکز خرید سیسمونی در تبریز

 • بازار تبریز: مادارن تبریزی می توانند با مراجعه به بازار تبریز راسته فروش لوازم سیسمونی را پیدا کرده و همه کالاهای مورد نیاز سیسمونی نوزاد را از همین جا تهیه کنند. در بازار تبریز وسایل سیسمونی نوزاد با قیمت مناسب تری عرضه می شوند.

خرید وسایل سیسمونی نوزاد در تبریز

مراکز خرید سیسمونی در کیش

 • مرکز تجاری کیش: در جزیره کیش مراکز خرید متنوعی وجود دارد اما یکی از مراکزی که در آن فروشگاه های مرتبط با خرید لوازم سیسمونی نوزاد بیشتر پیدا می شود، مرکز تجاری است. در طبقه های مختلف این مرکز می توانید برای نوزاد خود سیسمونی بخرید.
 • بازار پردیس دو: یکی دیگر از بازارهای بزرگ کیش است که می توانید لوازم مربوط به سیسمونی نوزاد از جمله لوازم بهداشتی و حمام نوزاد را در طبقات آن جست و جو کنید.

مراکز خرید سیسمونی در قشم

 • بازار درگهان: این بازار با سایر بازارهای قشم فاصله دارد و باید از شهر خارج شوید. در این بازار وسایل سیسمونی نوزاد با قیمت مناسب تری پیدا می شود و می توانید بعضی از اجناس را هم به طور عمده خریداری کنید.
 • بازارهای سیتی سنتر: این دو بازار هم جزو مراکز خرید مدرن تر قشم هستند که در میان فروشگاه هایشان مغازه های مخصوص فروش سیسمونی نوزاد از جمله لباس نوزاد، لوازم بهداشتی نوزاد، وسایل غذای نوزاد و… پیدا می شود.

مرکز خرید سیسمونی در بانه

 • پاساژ زیتون: بانه یکی از شهرهای مرزی ایران است که بعضی از مادران به دلیل ارزان بودن اجناس این شهر برای خرید سیسمونی راهی آنجا می شوند. پاساژ زیتون از جمله مراکز خرید سیسمونی در بانه است که با مراجعه به این پاساژ می توانید بیشتر لوازم مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد را از این محل تهیه کنید.

پیشنهاد ما

شما در کدام شهر زندگی می کنید؟ در شهر شما کدام بخش از مراکز خرید سیسمونی طرفداران بیشتری دارند؟ در کامنت ها ما را در جریان این مراکز جدید و قدیمی قرار دهید و بگویید خرید از کدامیک از راسته های خرید سیسمونی مقرون به صرفه تر است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *